---

 

O nas

Wave Concept sklep BHP  - jesteśmy tu dla Państwa!

Wave Concept to sklep BHP, w którym mogą Państwo nabyć środki ochrony niezbędne podczas wykonywania pracy w określonym jej środowisku. Szeroka oferta produktów jest wyjściem naprzeciw potrzebom Państwa, naszych Klientów pracujących w różnych branżach, wykonujących różne prace. Oferujemy sprawdzone produkty, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Proponowana Państwu odzież robocza zapewnia bezpieczną i komfortową pracę w różnych warunkach atmosferycznych, a wszelkie akcesoria i środki ochrony osobistej stanowią ochronę przed różnymi zagrożeniami.
Wszystkie artykuły BHP dostępne w naszym sklepie - dla ułatwienia ich wyszukania - podzielone są na kategorie i podkategorie. Znajdziecie tu Państwo min.: odzież ochronną i roboczą, odzież ostrzegawczą, gastronomiczną, medyczną, obuwie robocze, rękawice robocze, sprzęt do pracy na wysokości, środki ochrony głowy, oczu i dróg oddechowych, środki czystości oraz wiele innych artykułów, które zapewnią Państwu ochronę i bezpieczeństwo pracy.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową oferowanych artykułów BHP; do współpracy zapraszamy Firmy i Klientów indywidualnych.

Zakupy w naszym sklepie BHP możecie Państwo realizować na zasadzie dostawy towaru za pośrednictwem firmy kurierskiej na terenie całego kraju (współpracujemy z firmą DPD), a dla klientów z Wrocławia i okolic - dla optymalizacji kosztów - oferujemy odbiór osobisty zamówień.

Skorzystajcie Państwo z naszej oferty produktów BHP. Serdecznie zapraszamy!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl